Відгуки

22.02.2024

Світлано, дякуємо Вам за приємний відгук! Щиро тішимось що Вам сподобалась робота нашої команди. Ми будемо і надалі робити усе можливе щоб Ви були задоволені нашею працею і завжди мали гарний настрій від неї!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

22.02.2024

Велике дякую вашій компанії та персоналу за смачні пироги та якісний сервіс. Буду надалі користуватись вашими послугами та рекомендувати друзям.Світлана
20.02.2024

Дякуємо Вам, Вікторіє, за відгук! Для нас велике задоволення частувати Вас нашими смачнючими пирогами і дарувати Вам приємні емоції. Завжди чекаємо на Вас знову!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

20.02.2024

Смачно дуже.
Кур'єри не зважаючи на пробки працюють вчасно, приємні акції.
Дякую

Вікторія
19.02.2024

Доброго дня, Сергію! Дякуємо за відгук. У нас якраз зараз в розробці новий сайт. Вдячні що допомагаєте покращувати наш сервіс!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

16.02.2024

Зробіть чат щоб замовляти пироги.

Сергій
15.02.2024

Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже прикро за таку ситуацію. На даний час ми з Вами зв'язались і з'ясували її. Хотіли б іще раз вибачитись. Ми робимо усе можливе аби таких ситуацій не траплялось, але є такі продукти, в яких можуть трапитися кісточки (як вишні, наприклад) або хрящики (як у беконі) і ми на пироги з такими продуктами наклеюємо наліпку з попередженням, бо, нажаль, попри старання наших пекарів, повністю уникнути їх не завжди вдається. Ми сподіваємось на порозуміння і будемо чекати від Вас нових замовлень!

Пекарня "Такі пироги"

3.0

15.02.2024

Доставили вчасно, пирогі смачні,
АЛЕ в одному з пирогів потрапив великий хрящик, який зіпсував весь апетит і настрій.

Вікторія
15.02.2024

Щиро дякуємо Вам, Владиславе, від усього нашого колективу за такий приємний відгук! Ми щасливі що Ви залишились задоволені нашою роботою. Дякуємо за побажання. Миру Вам також!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

15.02.2024

Дякую колективу "Такі пироги" за смачні пироги, за відмінний сервіс прийому заявки, оплати та доставки. Бажаю успіхів та миру вам!

Владислав
15.02.2024

Тетяно, дуже дякуємо Вам за приємний відгук! Для нас дуже важлива від Вас така позитивна оцінка, Ми щасливі що Ви залишаєтесь з нами і нам вдається Вас порадувати. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

15.02.2024

Як завжди. Швидко-раніше за вказаний час. Смачно-свіжіше не буває. Гарячі-щойно з печі.Дякуюємо!!!

Тетяна
12.02.2024

Доброго дня, Олексію. Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, вчора був форс-мажорний день, в нас вимушено була знижена продуктивність. Нам шкода, що ви потрапили саме на такий виключний день. Також, нам дуже дивна ваша агресивна реакція і погрози оператору. Запевняємо, ми більше за вас хочемо порадувати кожного нашими пирогами. Але бувають, як то кажуть, нюанси. Нашим принципом є - не давати нездійсненних обіцянок, а чесно і точно вказати вам найближчий із усіх можливих варіантів часу доставки. Маємо надію, що у вас буде можливість поласувати нашими пирогами, але хочемо попередити, що час від часу у нас надвисоке навантаження, і час доставки інколи буває довгим. Точний час доставки вам завжди повідомить оператор. Сподіваємось на ваше розуміння.

Пекарня "Такі пироги"

1.0

11.02.2024

О 13:41 мені зателефонував оператор і озвучила, що доставка можлива о 19:45! 19:45! Ще раз - доставка через 6,04 (шість годин і чотири хвилини)!!!! Ви там в адекваті? Якщо така завантаженість і не вистачає курьерів, то є декілька варіантів : або ваше керівництво підіймає свою дупу і розвозить замовлення, або ви замовляєте службу таксі і дрставляєте замовлення! Інакше це не працює!

Олексій
31.01.2024

Анно, дякуємо Вам за відгук! Ми неймовірно пишаємося такою довгою і міцною дружбою з Вами. Дуже вдячні за побажання від усієї нашої команди. Сподіваємось відзначити з Вами ще багато свят і просто приємних застіль.

Пекарня "Такі пироги"

5.0

31.01.2024

Ви найкращі! Наш офіс - ваш клієнт ще з 2020. Сил і процвітання всій команді.

Anna
31.01.2024

Дякуємо, Юліє, за Ваш відгук! Нам надзвичайно приємно що Ви знайшли серед наших пирогів свого фаворита і залишаєтесь з нами і надалі. Цінуємо Вашу довіру і завжди чекаємо на нові зустрічі!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

30.01.2024

Дякую! Як завжди смачно! Особливо пиріг з вишнею та шоколадом.

Юлія
26.01.2024

Надзвичайно вдячні Вам, Оксано, за такий приємний відгук! Ми щасливі кожного разу бути частинкою Вашого свята і докладаємо максимум зусиль щоб воно проходило у Вас максимально комфортно і приємно. Тішимось що згадуєте про нас у такі дні і будемо чекати на Вас знову з радістю. Тим паче що наше меню постійно розширюється і Вам кожного разу буде що спробувати новенького. Дуже дякуємо Вам за рекомендації і побажання, і щиро радіємо нашій дружбі!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

26.01.2024

Дуже вдячна команді "Такі пироги" за допомогу в організації мого свята!  Замовляю вже не в перший раз і завжди всім задоволена. Якість та смак осетинских пирогів - бездоганна!  По доставці - пішли мені на зустріч та перенесли на більш ранній час, ніж я попередньо замовляла. Пироги "прямо з печі"! Буду й надалі всім рекомендувати вашу компанію! Успіхів вам!Оксана
25.01.2024

Щиро вдячні Вам, Романе, за відгук! Нам надзвичайно приємно отримати від Вас таку високу оцінку роботи нашої команди. Дякуємо за довіру. Працюємо й надалі заради вашого гарного і смачного настрою!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

24.01.2024

Дякую кухарям та всій команді "Такі пироги"!. Дуже смачні пироги, замовляв 5 шт різних на ДН. Привезли вчасно, пироги гарячі та запашні, ще й дуже багато смачної начинки. Усім сподобались! Усім рекомендую, тут не підведуть!!

Роман
21.01.2024

Дем'яне, дякуємо Вам за відгук! Прийміть наші найщиріші вибачення за даний інцидент. Така поведінка кур'єра не є політикою нашої компанії. Ми провели додаткову роботу з кур'єром і така ситуація не повинна більше повторитись у майбутньому. Дякуємо що звернули нашу увагу на дану проблему. Сподіваємось на порозуміння і чекатимемо на нові зустрічі із Вами

Пекарня "Такі пироги"

1.0

20.01.2024

Замовив доставку в тц, попросив курʼєра піднятися і віддати замовлення (просто зайти всередину, я не просив шукати мене по магазинах.

Курʼєр привітав мене питаннями, чи можна там залишити машину, чи платна парковка і хто буде її оплачувати. Це мої проблеми?
Далі на прохання зайти всередину, бо я без куртки і на вулиці холодно - відповів мені:
Та може швиденько, на вулиці сьогодні тепло)
На те, що я хворий і мені не ок, нічого не відповів.

Вийшов на вулицю, перед входом в ТЦ, було купа місця для машини, водій став ще й далеко….
Я без куртки йду до нього, він мене стоїть чекає, чи я курʼєр чи він

!

Демʼян
19.01.2024

Щиро вдячні, Костянтине, за Ваш відгук! Нам дуже приємна така висока оцінка нашої роботи. Працюємо для Вашого задоволення і завжди чекаємо на Вас!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

18.01.2024

Швидко, вчасно, смачно, гаряче! Смачніше ніж у всіх. Дякую від душі!

Костянтин
14.01.2024

Олексію, дякуємо Вам за відгук! Нам щиро шкода що ми не змогли Вам доставити це замовлення у якнайкоротший термін. Ми постійно розвиваємось, але, нажаль, іноді буваємо перезавантажені. І це, швидше, говорить про те, що ми чудово робимо свою справу, аніж навпаки. Дякуємо за Ваші рекомендації, ми обов'язково їх врахуємо. Сподіваємось на порозуміння.

Пекарня "Такі пироги"

1.0

13.01.2024

Щойно зателефонувала оператор і озвучила, що доставка можлива через 4 години і 15 хвилин!!! Перепитав чи вони з Одеси доставляють?)) Каже, що керівництво в курсі, що такий час доставки. Керівництво, ау, дам вам підказку : якщо у вас така велика кількість замовлень і не вистачає курьерів, то ви маєте знаходитись на місці і розвозити замовлення самостійно! В моєму випадку від Антоновича на Герої Дніпра їхати максимум 40 хвилин!

Олексій
10.01.2024

Дякуємо дуже, Людмило, за Ваш відгук! Це дуже приємно що Вам настільки сподобались наші пироги, що Ви захотіли і на своє свято їх замовити. Для нас це дуже цінно і ми тішимося що Ви обираєте нас. Чекаємо нового приводу для зустрічі!

Пекарня "Такі пироги"

5.0

09.01.2024

Дуже смачно! Перший раз спробувала Такі Пироги у друзів на дні народженні. Сподобалось. Замовила 5 різних пирогів собі на день народження.

Людмила
1
2 3 4 5
...
119 >